lima väljaheites 17.08.03 / Gastroenteroloogia

Külastaja küsib:

Lp.Doktor
Rasedusega tekkisid hemorroidid ning nüüd aasta peale sünnitust on tekkinud gaasid, millega koos eritub ka värvitut lima. Olen 35 aastane. Millega võib olla tegu ning mida soovitate. Perekonnas on esinenud pärasoolevähki.
Lugupidamisega
Aile

Arst vastas:

dr Toomas Kariis

Gastroenteroloog

Ida-Tallinna Keskhaigla, gastroenteroloogia osakond

Tere Aile.
Pärasoolevähk selles vanuses on vähetõenäoline, aga ärge häbenege pöörduda spetsialisti poole olukorra täpsustamiseks ja ravivõimaluste arutamiseks. Sellises küsimuses võib saada spetsialiseeritud abi gastroenteroloogidelt ning mõnedelt kirurgidelt.
Head paranemist!
dr Kariis