TRAUMA 18.03.02 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!

Umbes kuu aega tagasi (isegi natuke rohkem) käisin uisutamas ja loomulikult kukkusin 3-4 korda. Kõik tundus korras olevat,kuna sinikad kadusid. Kuid ,isegi õrnalt puudutades põlve nn. nurka tekitab suurt valu. Tunne on selline, nagu oleks seal klaasi kild sees-väga valus on.

Kas ma pean minema kirurgi juurde?

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Määrige seda kohta jääkreemiga ja võtke mõni päev ibuprofeni tablette.Kui see,ei aita pöörduge ortopeedi poole.

Paranemist soovides dr.Kaidu Meitern.