Rühi parandamine 29.01.18 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!

Soovin oma rühti parandada. Milliseid abivahendeid ma võiksin kanda?

Arst vastas:

Priit Ailt

Füsioteraapia

Tere,

Rühi/ kehahoiu parandamine toimub suures plaanis ainult läbi lihaste aktiviseerimise ja nende jõu tõstmise. Abivahenditest siinkohal suurt abi ei ole. Abivahendid on enamasti mõeldud traumade/ operatsioonide järgselt, kui haigele piirkonnale ei tohi langeda suurt koormust. Enamasti kantakse neid sellisel juhul mõned nädalad kuni poolteist kuud.

https://www.youtube.com/watch?v=F9PLnmA8wCg

Tervitades,
Priit Ailt