põlveliigese tugiortoos patella 16.05.02 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!

Suur mure: inimesel oleks vaja põlveliigese tugiortoosi patellat. Kust oleks võimalik hankida väga, väga suurt suurust? On käidud paljud kohad läbi, kus müüakse taolisi kaitsmeid, kuid nii suurt numbrit ei ole leidnud. Soovitav oleks nimetada need kohad Tartus!

Ette tänades!

Arst vastas:

dr Aalo Eller

Ortopeed

TÜK Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik, Päevakirurgia Erakliinik Medex

Gadox,Riia 132 ja Salutaris,Kalevi 4;Ortopeediakeskus,Filosoofi 1.Neist kohtadest peaks saama tellida.

Lugupidamisega A.Eller