valu pöias 13.03.02 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere,

olen 32.a. naisterahvas, kes pea kogu oma teadlikust elust kõrge kontsaga ja mis seal salata vastavalt moele ka väga teravate ninadega kingi kandnud. Nüüd ca kuu aega olen käinud tantsutrennis. Eelnevalt ei olnud 5 aastat üldse liigutanud ning enne seda tavaaeroobikat 5 aastat harrastanud. Nüüd järsku tunnen vahest peale mõnda trenni, et parema jala suure varba juures olev kont ja natuke ka piku pöiaalust valutab. Mõne aja jooksul valu kaob.

Misa see olla võiks ja kas see võiks tulla tantsimisest? Kas võib edasi trennis käia?

Vastuse eest ette tänades.

Arst vastas:

dr Andres Kukner

Ortopeed

TÜK Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik, Päevakirurgia Erakliinik Medex

Tere. TE peaksite pöörduma ortopeedi vastuvõtule. Ilma jalga nägemata ja rö-gramme tegemata on Teid väga raske nõustada. Vastuvõtule registreerimine Tartus 318-199; 366-088.