valu põlves 21.01.02 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

10. aasta eest libisesin koolis trepil ning maandusin peale pikemat lendu põlvel. Oli mõni aeg sinine ja paistes, hiljem tunda ei andnud. Sel talvel lumelauaga sõites avastasin, et mäkke ronides tekib põlve terav valu, eriti kui ronida nö "treppi" ja astuda saapa küljega. kas tegu võib olla vana vigastusega või võib olla liigeses põletik?

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Raske vastata.Kas valu on olnud ühekordne seal mäkke ronides-siis võib see jäädagi ühekordseks.Üldiselt ma arvan,et see valu ei ole tingitud 10a tagusest kukkumisest.Kui valu jätkub nädal aega,tuleksarsti poole pöörduda.

Paranemist soovides,dr.Kaidu Meitern.