puusaliigese kolksumine 19.12.01 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!Olen 21-aastane neiu.Umbes aasta kolksub mu puusaliiges iga päev käies(aga mitte alati),valu ei ole absoluutselt, aga kergelt imelik tunne on, ja see kolksuv hääl häirib ja paneb muretsema. Millega võiks tegu olla?

Tänan!

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Tavaliselt annab sellist "kolksumist"puusaliigest katvate kõhrepindade hõõrdumine,mõnedel inimestel.Selle kõrvaldamiseks võiks proovida apteegis müüdavaid(ilma retseptita)kõhre ainevahetust ja taastumist reguleerivaid toidulisandeid,mille põhikomponent on GLÜKOOSAMIIN.

Tervitades,dr.Kaidu Meitern