valud jalalabas 20.09.01 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere. Olen 35 a naine. Tööl kannan pidevalt kummikuid või botaseid. Nüüd viimased 5 kuud, kui lähen õhtul töölt koju ja panen jalad diivanile, siis veidi ajapärast enam jalale toetuda ei saa. On selline valu, et olla ei saa. Ja suurest varbast järgmised 2 varvast lähevad nagu tuimaks. Kui hakkan tasakesti jalga liigutama ja kuidagi komberdama läheb mööda. Perearst käskis kapsalehte ja kastanimune panna. Olen pannud ja kampriga määrinud ei aita. Lampjalga ei ole ,on kontrollitud. Kui luu oleks katki siis oleks jalg paistes. Mida teha? Ette tänades!

Arst vastas:

dr Andres Kukner

Ortopeed

TÜK Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik, Päevakirurgia Erakliinik Medex

Labajalgade valude põhjuseid on väga palju. Millest konkreetselt Teie vaevused tulenevad, saab välja selgitada vaid arsti vastuvõtul. Soovitan Teil pöörduda ortopeedi konsultatsioonile. Registreerimine Tartus 318-199, 366-088