valu 15.08.01 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Oen 61 aastane naine.Põhiliseks kaebuseks on valu reite eespool pinnal, teinekord ka põlvedes.Need kaebused on juba üle 10 aasta.valud esinevad paar tundi peale pikali heitmist.Päeval eriti ei häiri ,kuigi töö on jalgadel .Ka pikka aega istudes (teatris)ei talu seda istuvat asendit.

Rö pildid on tehtud seljast, kus olid muutused, kuid põlveliiged olid muutusteta.Tegin ka osteoporoosi uuringu, mis sammuti oli muutusteta.

Diagnoos on radikuliit.Raviks olen saanud diclofenaki süstina kui suu kauduk,kuid erilisi tulemusi pole.Ka fastumiga olen määrinud.

Arst vastas:

dr Toomas Tein

Ortopeed

TÜK Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik, Päevakirurgia Erakliinik Medex

tere,et Teile konkreetset nõu anda,peaksite pöörduma vastuvõtule.Eelreg. tel.318199,366088.

Lugupiamisega dr.T.Tein