lühem 4. varvas 05.08.01 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Olen 22-aastane naine. Mul on ilmselt sünnist saati mõlemal jalal 4 varvas lühem võrreldes 5 varbaga. Kas selle probleemiga on mõtet arsti poole pöörduda ja kas nende varvastega on midagi võimalik ette võtta? Kui kalliks teie kliinikus vastuvõtt umbes läheks ning kas haigekassakaardiga on soodustust?

Arst vastas:

dr Toomas Tein

Ortopeed

TÜK Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik, Päevakirurgia Erakliinik Medex

Tere,

kui mingeid kaebusi antud Teie iseärasus ei pöhjusta,siis ei ole pöhjust muretsemiseks.Meie kliinikus on visiiditasu kuni 200EEK(kui on lepng HK-ga)

Info tel.366088

Lugupidamisega dr.T.Tein.