käevalu peale traumat 15.02.04 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

kukkusin käele kaks aastat tagasi ja nüüd käsi alatasa valutab ja paistetab vahel üles, kõik see vaibub mõneks ajaks aga kordub üsna sageli. ortopeed arvas, et seal mingid sidemed mis rebenenud ja soovitas siis järgmise ortopeedi juurde minna, sest tema ei tea randmetest midagi. raviks ikka sama ravi mida isegi teinud olen ja sellest küll mingit kasu pole olnud, pigem see valu ja liikumatus sagenevad aina. tahaks küsida, et mis sellise randmega teha, sest selle probleemiga kaasneb ka pöidla valu ja see segab igapäevast elu(koolis on praktika tegemata siiani)? oskate soovitada kuhu pöörduda, kuna saadeti tasulisse aga elukoht juba üsna kauge, siis läheks see üsna kulukaks, et kas riiklikus keegi ei tegelegi selliste probleemidega, ei tahaks nagu, et taas minema saadetakse.

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

On sellised ortopeedi subspetsialist nagu käekirurg ja nende poole tuleks pöörduda.

DR.K.Meitern