õlavalu sporti tegemisel 04.07.01 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

17 a.noormees .Käisin jõusaalis trennis.Ühel heal päeval lõi selili asendist kangi tõstes õlga tugev valu.Sellest ajastpeale ma seda harjutust valu tõttu enam taha ei saa.Käisin ortopeedi juures.Kontrolliti käe liikuvust,tehti rötgenülesvõte ja MRT.Kõik oli korras.Jäi üle vaid artrograafia,millest seni olen loobunud,sest vaevalt seegi midagi näitab. Tahaksin olla terve ja tugev. Kangi aga tõsta ei saa.Kas leppida valuga?

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Jutu järgi võib tegemist olla õla väikese liigese(akromioklavikulaar) sidemete venitusega.Artrograafiat ei ole küll mõtet teha.Soovitaksin pöörduda siiski sellise ortopeedi poole,kes Teie häda ära seletab ja abi annab

Tervenemist soovides,dr.Kaidu meitern