Põlveliigesed 03.02.04 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere.
Mul küsimus põlvede kohta. Nimelt, kui kükitan, siis nad raksuvad valjusti. Kui veidi aeglasemalt kükitada, siis on kuulda, kuidas liigese sees kõik ragiseb. Küsimus ongi, et kas see ragin võib hakata valu tegema vms? Kas peaksin midagi ette võtma? Praegu hakkavad põlved valutama vaid peale pikka isutumist.

Tänan!
Kärt

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Eks see ragin viitab põlvekedra kõhrepinna ebatasasusele.Soovitan glükoosamiini preparaate ja reielihaseid tugedavaid harjutusi,sporti(jalgrattasõit)

DR.K.Meitern