Valutab talla alt. 03.02.04 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere.Mul selline mure,et juba nädal aega on talla alt,õigemini talla võlv ja
kontsa piirkond hakkanud öösel magades õrnalt valutama aga täna öösel
ei olnud võimalik enam magama jääda kui ma valu peale üles ärkasin,määrisin
dixlofenaki geeliga mis võttis valu ära nii et sai uinuda,aga ilmselt nii kui
mõju kadus,ärkasin jälle valu peale.Hommikul oli jalale astudes väga valus,
käisin veidei varvastel ja panin siis jala tahtejõuga ikka maha.Kõndides muutub see valu vähem tuntavaks,kui jään pikemaks istuma ,siis on jälle väga valus jalga maha panna.Olen 32 a.normaalkaalus naine.Tegelen dzuudoga.Kas on võimalik ,et treeningu käigus on mingi talla alune lihas üle pingutatud või on see mingi närvi põletik.Ühesõnaga kas peaksin arstile minema või möödub see iseeneset.Vastuse eest ette tänades Siivi.

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

See võib mööduda ka iseenesest ½-1aastaga,kui kannate pehme kontsaga jalanõusid,Haigust kutsutakse "kukekannus"

DR.K.Meitern