Valu kaelas ja ülaseljas 02.02.04 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere mul on selline küsimus et olin jõusaalis kuskil nädal tagasi ja vigastasin seal ülaselga ja kaela .Olen nädal aega oodanud et valu ülaseljas ja kaelas ära läheks kuid siiani teeb valu ja kael on veel väga tihti krampis.Olen määrinud paljude spordikreemide kuid ei ole valu siiani ära läind.Valu on kõige tugevam siis kui kaela liigutada paremalt vaskule.Kas saaksite anda nõu et mis edasi teha ja mis võib olla selle valu põhjustajaks?Ette tänades!!

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Tuleks pöörduda manuaalterapeudi poole ,kes Te kaela "paika paneb"s.t Teil on kaelaosa väikestes selgroolülides väike nikastus.

DR.K.Meitern