krudin jalas 27.01.04 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

tere, olen 23 aastane noormees, ja mul järsku hakkas alt sääreluu pealt jalg krudisema, kui katsudes liigutada nahka, siis alt krigiseb ja krudiseb jne!
ning nüüd on hakanud valutama ka!
väga aktiivselt enam sporti ei tee!
mu vennal ja õel olid põlved nii, kuid enam vist pole, läks ise üle, kuid neil ei valutanud!
Tahaks teada, millest see võib olla, ja kuidas ravida saaks?
tänan teid!

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

See haigus on krudisev kõõlustupe põletik.Andke rahu,võtke põletikuvastast ibuprofeeni,ja määrige mõne põletikuvastase kreemiga,küüll häda siis järele annab.Vib ka toestada elastse sidemega.

Dr.K.meitern