Seljavalud 21.01.04 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Olen 17 aastane ja mul on pidevalt seljavalud need on mul nagu perioodiliselt. Valud on mul vahest seljapeal olevas selja lailihase ühel poolel ja siis alaseljas seal on enamusel kordadel. Ala seljas on vahest, eriti kui ma mängin korvpalli või jooksen e. siis teen mingit suuremat füüsilist tegevust hakkab mu selg täiesti talumatult valutama, kas ma peaksin kasutama mingit seljatuge või on mingieid muid viise valust lahti samisel, sest ravimeid olen igasuguseid kasutanud, aga neist pole mitte mingisugst kasu.

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Laske teha seljast Rö-pilt ja minge sellega neuroloogi või ortopeedi vastuvõtule.

Dr.K.Meitern