vesi põlves 08.01.04 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Olen 54a. mees,vesi tekkis paremasse põlve 2,5 a. tagasi,kui hakkasin pikka maad jooksmas käima (jalas tennised, kruusatee) Korduvalt u. 100 korda punkteeritud, keskhaiglas tehtud atroskoopia dr.A.Kööp. Raviarst kirjutas välja Salazüperiin, ja medrool-sellele vaatamata tuleb vesi uuesti.Käisin androloogi juures-seal avastati pool aastat tagasi ureaplasma ja klamüüdia. Praegu on need haigused läinud-Ja siit minu küsimus -kas need rohud (salazüperiin ja medrool ei kahjusta minu tervist veel rohkem,sest võtan neid juba 1,5 aastat ja kas sünoovia eemaldamine teeb mu terveks ? Lugupidamisega Olev

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere1

Sünoovia eemaldamine ei anna siiski 100% garandiid ja oleneb missugused muutused sünoovias on?

Dr.K.Meitern