Seljavalu 08.01.04 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!
Minul selline mure, et selg ei anna juba pool aastat rahu. Eelmine aasta mais käisime Leedus võistlemas ning magasin ühe öö reformvoodis. Järgmine hommik tundsin, et midagi on valesti. Vasak seljapool oli nii kange, et liigutada peaaegu võimatu. Ja võistlused veel ees. Pärast võistlusi hakkasin valu tundma vasakus kannikas. Edasi läks asi hullemaks, joosta enam ei saanud, sest valu kannikas ja põlveõndlas häiris niivõrd. Läksin aga kohe arsti juurde. Mustimetsa juurde manuaalteraapiasse. Ei läinud paremaks. Siis massaazikuur, nõelravikuur, punktmassaazikuur, põletikuvastate valuvaigistite kuur, elektriravi, pildid, neuroloog,magnetdomagraafia, neurokirurg, blokaadisüst, kondiväänaja jne. Ja siiani olen hädas seljavaludega. Pidevalt valutab ja tuikab valu puusa, kannikasse, reide ja põlveõndlasse. Spordi tegemine jäi ka poolelei, sest pärast paari kiiremat liigutust oli õhtul painav seljavalu (vasakul nimmepiirkonnas). Tahaksin väga valust lahti saada aga ei oska enam kuskilt otsast alustada...
Ette tänades,
Jane

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Tuleks leida mõni teine"kondiväänaja",kui ei aita,tuleks pöörduda neurokirurgi poole_kas ei ole vaja opereerida?

Dr.K.Meitern