küünarnuki vigastus 14.06.01 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere . Olen Teie juures korra juba käinud oma murega ,kuid tookord me ei

jõudnudki lahenduseni mis mul täpselt viga on. Te arvasite et närviga on midagi

viga kuid , käisin mingi masina all mis näitas et närvidega ei olnud midagi viga .

See kõik oli eelmise aasta sügisel .Pidin vist isegi operatsioonile minema teie soovitusel

kuid te läksite puhkusele ja nii jäi asi katki. Vahepeal ma käele liiga ei teinud

ja ka valu andis järele ,kuni ma paar nädalat tagasi võistlusel jälle käe katki viskasin

see kord tundub valu olevat teistsugune nagu oleks närv kuskile vahele jäänud

. Olen odaviskaja ja see häda tabas mind esimest korda 2.a. tagasi .

Raviks on tehtud süste ja elektromagnet ravi jne, kuid miski ei aita.

Mis ette võtta tahaks nagu odaviskega veel mõne aasta tegeleda kuid

vigase käega on see raske .

Teie vastust ootama jäädes K.Kaart

Arst vastas:

dr Aalo Eller

Ortopeed

TÜK Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik, Päevakirurgia Erakliinik Medex

Ilmselt on uuesti vaja spetsialisti konsultatsiooni.Kas tulete minu juurde või pöördute kellegi teise poole,kes spordivigastuste koha pealt oskab nõu anda(dr.E.Annus,dr.K.Meitern).Mind saab kätte telefonidel 318 222,318 225,424949(kodune) ning vastuvõtule saab registreeruda telef. 318199,366 088.

Lugupidamisega A.Eller