Hüppeliigesed paistes 18.12.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Probleem on selles, et vasaku jala kand on valus (katsudes on valus vasaku jala kannakõõluse piirkond ja mõlema jala hüppeliigesed on paistes ja tulitavad). Valus on käima hakata. Valu tuikab ka vasakusse säärde.Õhtul on hüppeliigesed rohkem paistes, hommikul vähem paistes. Rön. pilt näitab, et ainult vasaku jala kannakõõluses on põletik, kuigi parema jala kand valutab ka natuke ,veeniverest võetud analüüsid aga põletikku ei näita.
Vasaku jala laba üles- alla liigutada on valus. Praegu määrin paistes liigeseid jäägeeliga ja üks kord päevas võtan sisse Bi-Profenid 150 mg (natuke leenevdab valu).

Milles probleem ja milliste koduste vahenditega veel saaks valu leevendada? Olen õhtuti jalgu kuumas meresoola vees leotanud, Fastum Geliga määrinud.

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

kui mõlemad h-liigesed paistes,ilma traumata,võib olla tegemist ka mingi sisehaigusega.Seepärast võiks käia ka perearsti juures.

Dr.K.Meitern