valu randmes 17.12.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!

Mul on juba pool aastat olnud valus vasakut rannet alla ja üles painutada(allapoole on valusam). Lisaks sellele on randmel mingisugune mügarik, mida teise käe randmel ei ole. Milles võiks asi olla?

18. a neiu

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!
Asi võib olla randme liigesesideme ülekoormusest tingitud põletikus või ka randme kõõlustupede paksenemises,mis samuti tingitud põletikust.

Dr.K.Meitern