spordivigastus 12.06.01 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Olen 22.a. noormees.Tegelen odaviskega .Hetkel on mul probleeme

küünarnukiga( kahe luuotsa vahel on valu pingutuse ajal). See on mul juba

vana vigastus (2.a. tagasi viskasin käe esimest korda ära .Raviks sain süsti ja

elektromagnet ravi).Valu on tingitud vist närvist ( kahe luuotsa vahel).

Lasin ka süsti teha kuid sellest ei olnud abi.Mis teha .

Palun andke head nõu .Sportimist ära lõpetada ei tahaks kuid juba laupäeval

on võistlus ,kuidas saaks visata kas või ühe katse ilma et valu silmanägemise

võtaks.

Lugupidamisega K.Kaart

Arst vastas:

dr Toomas Tein

Ortopeed

TÜK Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik, Päevakirurgia Erakliinik Medex

Tere,tõenäoliselt on tegemist tüüpilise odaviskaja küünarliigese vigastusega,mille ravi on kas,konservatiivne või operatiivne.Kuna on võistlus lähiajal,siis võiks proovida spets.teipi.ortoosi või ka vahetult enne võistlust valuvaigistavat blokaadi.

Reeglina ravi on pikaajaline,eelreg. vastuvõtule tel.366088,318199.

lugupidamisega dr.T.Tein