skoljoos 05.12.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere! Mul avastati selgroo kõverus(16 kraadi) ja ma tahaks tead kas mu selg kunagi terveks ka saab, arstid on keelanud jooksmise ja hüppamise aga kuna ise tegelen aktiivselt spordiga(ujumisega) siis ei saa lubada pikka ajalist puudumist nendest harjutusest? Ei saa ju nii ka olla, et enam kunagi ei tohiks joosta ja hüppata

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Kui teete seljalihaste harjutusi,eks Te võite siis ikka väheke joosta küll.

DR.K.Meitern