seljavalu 27.11.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 24 a. naine. Minu probleem hakkas ilmnema siis, kui alustasin spinningu trennis käimist. Peaaegu iga kord pärast trenni tunnen end liigutades ja sügavalt sisse hingates selja keskosas valu. Justkui keegi torkaks millegi teavaga. Trennivabadel päevadel valu ei ole. Mida peaksin tegema, trennis käimisest ei tahaks küll loobuda, kuid valu teeb mind murelikuks.

Aitäh vastamast!

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

See võib olla mõne seljalihase venitus või ka selja piirkonna närvi-lihaspõletik.Proovige teha seljalihastele harjutusi.

Dr.K.Meitern