seljavalu 17.11.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere! Mu abikaasa aevastas yks paev ja vajus meeletu valuhooga lausa polvili. Ta oli oma selja ara tommanud sellega. Et elame valjaspool eestit hetkel poordusime siin Chiropraktiku (chiropractic) juurde. Tehti pilti ja selgus et diski vahel olevad narvid on kokku surutud kuna yks .... on oma koopast valjas. Nyyd on ta juba kuid (oma neli vist) kainud Chiropraktiku juures ja aeg ajalt on selg korras. Siis lihtsalt igapaevasel kondimisel punktist A punkti B voib selg 5 minutiga nii hulluks minna, et valus endal vaadata. Chropraktik ise arvab et see on sellest, et mu mees teeb ysnagi fyysilist tood.
Kas on mingit alternatiivi? Kas ehk aitab midagi. Oleme kasutanud plaastreid ja vahetevahel valuvaigisteid aga tahaks ikkagi pohjust ravida ja probleemist lahti saada. Toost pausi me hetkel lubada ei saa. Kuue kuu parast saab ta puhkse 2 kuud. Kas asi voib hullemaks minna selle aja jooksul?
Tanudega.
Kaidi

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Tuleks pöörduda neurokirurgi poole (Mustamäe Haiglas)-kas ei vaja närvi pitsumine operatsiooni?

Dr.K.Meitern,paranemist soovides.