seljavalu 28.10.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere.Olen 30 a naine ja mulle teeb juba kevadest muret seljavalu ristluudest veidi kõrgemal . Valu tugevneb hommikupoole ööd ja peale pikka aega ühes asendis olemist ja ka järsemate liigutuste korral. Ibubrofen ega diklofenak valu ära ei võta. Aastaid tagasi kahtlustati südamereumat, kuid kinnitust see ei leidnud. Perearstilt pole abi saanud. Kas antud probleemiga tuleks pöörduda eriarsti juurde või peaksin edasi valuvaigisteid sööma?Ei tahaks nagu asjata ka arste tülitada.

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Kui niipikka aega onolnud probleem,tuleks ikka arsti poole pöörduda-neuroloog vöi ortopeed.
Dr.K.Meitern