liigesevalud 28.05.01 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere

Olen 34 aastane naine, kes kannatab aeg-ajalt (ca kuus korra või paar) liigesevalude all. Liigesevalud algasid puberteedieas ning olid aastas mõned korrad. Kergematel juhtudel valutavad ainult põlved, tihti ka küünarnukid ning sõrmeliigesed. Valu on peamiselt öösiti, hommikuks kaob ära. Arsti juures ei ole seni käinud ega mingit ravi saanud. Millega võiks olla tegemist?

Arst vastas:

dr Aalo Eller

Ortopeed

TÜK Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik, Päevakirurgia Erakliinik Medex

Kindlasti soovitan Teil arsti poole pöörduda,et teha vajalikud analüüsid.Ilma selleta ei julge midagi oletada.Arsti juurde mineku eel võiksite meenutada,kas oskate valusi mingi tegevuse või seisundi (näit.menstruatsioon) või preparaadi kasutamisega seostada.

Lugupidamisega A.Eller .