Selg 18.10.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!
Minu 18 aastane poeg on sportlane. Ta käsib mul pidevalt oma seljale astuda. Siis kõik selgroo lülid ragisevad. Kaalun 60 kilo, poeg 85. Kas ma ei ole liiga raske sellise asja jaoks ja kas selline seljastrampimine võib olla kahjulik?
Tänan!
Merike Kilk

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Arvan,et selline seljatrampimine ei peaks kahjulik olema,kui selg on normaalselt arenenud.

Dr.Kaidu meitern