parem õlg 17.10.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere
liigutades sirgelt paremat kätt on õlas pidevad närivad valud samuti liigutades õlga,häda ka selles et mängin võrkpalli,kuid sedasi kaua vastu ei pea,mida peaks tegema?
Margo.

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Kõigepealt peaks neid liigutusi vältima,mis valu teevad.5päeva võiks tarvitada ibuprofeeni,peale trenni määrima jääkreemiga,tegema jõusaalis õlale spetsharjutusi väikeste raskustega.Kui ei aita,ortopeedi vastuvõtule.

Paranemist soovides,dr.Kaidu Meitern