Sporditraumad 05.10.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Mängin võrkpalli. Kolm nädalat tagasi mängisin rannas võrkpalli ja siis läksin taas saali (saalis treeningud algasid juba 2 nädalalt varem), siis selgus et jalg on paistes ja hüpata ei saa ja liigutada ka valus, jalg oli hüppeliigese kohast paistes. Sellel nädalal trenni teha ei saanud ja liikuda oli ka valus,jalg oli päris kõvasti paistes. Järgmisel nädalal juba kõndides ei olnud valus, trennis teibiti kinni jalg ning hüpata eriti hästi veel ei saanud aga juba lubas natuke. Kolmandal nädalal lasi ka trennis täiskoormusel teha. Nüüd peale trenne paistetus tõuseb kuid mõne aja möödudes läheb jällegi tagasi (keskimselt pasites). Mõnikord mõningaid liikutusi tehes siiski lööb nagu terav valu sisse ja paistetus lõplikult alla ei ole läinud?
LOODETAVASTI SAATE MU KIRJAST SIIT MIDAGI KA ARU:) aga ootan vastust, kas peaks ikka arsti juurde tulema?

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Tehke 1 5-päeva kuur ibuprofeeniga,määrige peale trenni jääkreemiga-kui ei aita,pöörduge ortopeedi poole.Trennis ikka tugisidemega.

Paranemist soovides,dr.Kaidu meitern