selg kange 29.09.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Olen 50 aastane naine.Võimlen .Kui seista ühe koha peal või käia pikemat maad jalgsi,siis lööb alaselja järsku kangeks.Ei saa enam edasi minna,ega kummarduda.Kui saan istuma,siis on kõik jälle korras.Mida peaksin ette võtma.Tänan.

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Kõigepealt peaksite tegema Rö-pildi ja sellega neuroloogi või ortopeedi poole pöörduma.

Dr.Kaidu Meitern