Laps lonkab 24.09.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere, 3 aastasel poisil valutas ühe jala hüppeliiges (umbes 2 nädalat tagasi, nähtavasti hüpates ära põrutanud). Määrisime Lioton geeliga ja valu ta enam ei kurda, aga ta lonkab, nii kõndides kui ka joostes. Ise ütleb, et valus ei ole ja ta on veel nii väike, et ei saa aru ka mis see lonkamine tähendab. Kas peaks näitama teda arstile või on loota et see on veel harjumus ajast kui jalg valutas ja läheb ise üle?

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Kui ta 2n lonkas,siis lonkamisest lahtisaamine võtab rohkem aega.Kui ikka ei ole valu,siis proovige tal osa võtta mõnest mängust,seal ununeb lonkamine kiiremini.Arsti poole,kui on valu.

Dr.Kaidu meitern