Nõrk selg 03.09.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere! Minu 13 a tütrel on tihti nimmevalud. Beebieas ta ei hakanud roomama, vaid libistas ennast ühe puusa peal edasi. Ka käperdamise aeg oli lühike. Ise oli küllalt priske, läks 11-kuuselt kõndima. Perearst ütles: "kasvav laps".
Kui on ala-seljavalud, ei saa ta kummardades isegi tossude nööre kinni siduda ja kehalise tundides on piin olla, kuigi sport talle väga meeldib.
Või peaks pöörduma ka günekoloogi poole?

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Kõigepealt peaksite pöörduma neuroloogi või ortopeedi poole,seal vajalik ka Rö-pilt seljast.Nemad ütlevad ka,kas on vajalik pöörduda günekoloogi või muu spetsialisti poole.

Dr.Kaidu Meitern