ikka põlvest 03.09.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Mõõdunud aastal oli mul hüppeliigese kant tugevas turses ja siis tehti Mustamäe haiglas UH doppleuuring veresoontele, süvaveenide patoloogiat polnud, kuid põlveõdlas 0,8x2,3x2,76 cm selgepiiriline kajavaba tsüstjas moodustid (tõenäoline Bakeri tsüst). Tookord nähud möödusid.
Nüüd 3 nädalat sama põlveliigese vaevused, lokaliseerunud rohkem põlveõndlasse, tundub nagu krambina. Stardivalu igal liikumise/tõusmise/istumise puhul, trepid kaunis ebameeldivad. Rahulolekus kaebusi nagu polegi.
Kas jään uskuma, et see artroos ja manustan artryli?
Saatekiri pereartsilt, ja number Mustamäe haiglasse novembri keskpaigas. Kas jään rahulikult ootama? Kardan, et erakliinik mulle vist liiga kallis, hinnatasemest info nagu puudub.
55 aastane naisterahvas

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Kas Teil on artroos,näitab Rö-pilt.Valu võib anda ka Bakeri tsüst,täpsemalt aga kui vaatab üle ortopeed.Enne võiksite võtta põletikuvastaseid tablette-ibuprofeen diklofenak.Me kliiniku esmase visiidi hind väljaspool järjekorda on penionäärile 150 krooni.

Paranemist soovides,dr.Kaidu Meitern