pahkluu 30.08.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere! Ei osanud seda küsimust mujale lahterdada, kuigi koht ei ole vist päris õige, kuna tegemist ei ole, ei vigastuse, ega traumaga. Kuid küsin siiski, ehk oskate vastata, või nõu anda. Mure järgmine, mul on nn." paksud pahkluud" nimelt pahkluust kaardub sääreluu väljaspoole, mis teeb sääre väga inetuks. minu 3,5 aastane tütar on pärinult minult samasugused jalad. kas on võimalik seda kuidagi muuta, näiteks massaažiga? jalgade massaaže teen enne uinumist lastele tihti, kui teaks kuidas seda õigemini teha, ei oleks vaja ka massööri abi, sest protsess oleks kindlast väga pikaajaline. Ette tänades, Kairi.

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Oskan anda sellist nõu-tehke sporti ja treenige just säärelihaseid,mis võib muuta Te sääre väliskuju.

Dr.K.Meitern