Kukkumine 06.05.01 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere! Olen 36-aastane naine. Kolm kuud tagasi kukkusin libedaga käe randmele. Kukkumise ajal oli valu randmes väga tugev. Paistetust ei tekkinud .Paar päeva oli randmes kogu aeg valu tunda. Lootsin, et kõik möödub ja arsti poole ei pöördunud.Aga siiani ei ole käsi ära paranenud.

Kui rannet liigutan, siis on vahel (kui ma ei arvesta lubatud liikumisulatust),

käib randmest läbi päris tugev valu, rahulolekus on ka vahel valu tunne.

Mida ette võtta? Tänan!

Arst vastas:

dr Toomas Tein

Ortopeed

TÜK Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik, Päevakirurgia Erakliinik Medex

tere,tuleb kindlasti pöörduda arsti vastuvõtule ja teha vajalikud uuringud.

eelreg.telefonil 366088,318199

DR.Toomas Tein