HÜPPELIIGESE JÄIKUS 14.07.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

TERE!
Arvatavasti sünnitrauma tõttu on mul parema jala hüppeliiges vähese liikuvusega. Lapsena ei pannud selle jala kanda maha ning käisin põlved kronksus. Kaks aastat tagasi (36-aastasena) sattusin taastusravi arsti juurde, kes koostas minu tarbeks spetsiaalsete harjutuste kompleksi. Olen neid senini peaaegu iga päev teinud ja seetõttu ka oma kõndimisstiili parandanud. Saan juba jalga hüppeliigesest paremini liigutada ja varbad alluvad mu tahtele. Enesehinnang tõusis tunduvalt (ainult nüüd kardan trepist alla minna, kui pole kusagilt kinni hoida). On tegu mingi halvatusega? Taastub see? Mida veel ette võtta? Korra räägiti mingist kannakõõluse pikendusest.
Tänan!

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Ma arvan,et Teid saab aidata kõige enam hea taastusraviarst,jalgrattasõit,ujumine.

Paranemist soovides,dr.K.Meitern