Võlvi lamenemine 11.07.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!
pool aastat on mõlemad jalalabad kord rohkem, kord vähem valutanud, eriti hommikuti. Arsti poolt on tehtud röntgen, vereanalüüsid võimaliku põletiku diagnoosimiseks- kumbki midagi ei näita. Perearst arvab, et on jalavõlvi lamenemine- käskis FastumGeliga määrida ja spets. tallad muretseda. Vahest on valu nii meeletu, et saan longata vaid jala välisküljel. Olen aastase lapse ema, laps tahab päris palju süles olla- kas taolise "raskuse" tassimine mõjutab valu ägenemist ja millest peaksin veel hoiduma ja lisaks taldadele, kuidas ravima?
Ette tänades
Liina

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Oletades,et olete noor inimene,ei tohiks Te labajalad ka lamenenud võlvide puhul nii palju valu teha.Lisaks eelpool mainitud ravile võiksite tarvitada ka mõnda põletikuvastast tabletti(ibuprofeen) ja teha tallalihastele harjutusi.Kui ei aita,näidake ortopeedile.

Paranemist soovides,dr.Kaidu Meitern