Varbad 15.06.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere! Mul on selline probleem,et mõlema jala väiksest varbast järgmine varvas on millegi pärast teistest pikem. Millest võib see olla tingitud ja kas varbaid on võimalik kuidagi lühemaks saada? Kuhu peaksin kõigepealt pöörduma ning palju selline operatsioon maksab?

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Te peaksite pöörduma ortopeedi poole.ERakliinikus ja järjekorrast mööda ostmisel võib see operatsioon minna maksma 5000krooni ringis.See võib olla tingitud kaasasündinud varba arengu moondusest.
Dr.Kaidu Meitern