labakäe luumurrust paranemine 09.06.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Austatud dr. Olen 32. a. ja rattaga kukkumisel murdsin vasakul labakäel luu (L Baby Beneth fx.). Pandi kips kuueks nadalaks. Seejarel tehti pildid ja öeldi, et olen paranenud ja võin pöörduda tavaliste toimingute juurde. Muret teeb aga, et nyydseks on kipsi eemaldamisest juba neli nädalat möödunud ja käsi on teatud liigutuste juures ikka veel tundlik ja väheke nagu turses. Olen trummar ja tahaks teada, kas on ohutu juba harjutama hakata. Kaua on loomulik luumurru paranemine, kas see murd ehk jääbki tunda andma?
Tänades Mikk

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!
Jah,see murd võib Teile tunda anda ½kuni aasta aega.Murd on muidugi paranenud,aga liikuvuse kiiremaks taastamiseks tuleks Teil mõnda aega tegelda ravivõimlemisega.Ja õige ravivõimlemisega.Ka meil (tel.6461436)on head spetsialistid.Kui mängimine valus ei ole,võib seda teha.

Kiiret paranemist soovides,dr.Kaidu Meitern