jalalaba sisekülje "kont" 22.05.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere,
veidi raske on seda probleemi kirjeldada tundmata korrektseid nimetusi..., kuid mureks on jalalabade kuju, suured varbad vaatavad tugevalt väljapoole ja "luumoodustis" jala siseküljel on ebatavaliselt suur, viimasel ajal on hakanud isegi valu tegema, rääkimata jalgade koledast väljanägemisest. Vaadated oma ema ja vanaema, tundub, et see probleem on isegi pärilik. Noore naisterahvana olen otsustanud siiski veel mitte alla anda ja nüüd küsiksingi teie käest nõu, et kas kuidagi on võimalik ka üldse seda asja parandada (kirurgiliselt?)
Ette tänades

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Kõige pealt tuleks lasta teha rö-pilt,kust näha luude asendid ja seejärel panna aeg kinni ortopeedile,kes siis otsustab -kas konservatiivne ravi või kirurgiline korrektsioon.

Dr.Kaidu Meitern