vana trauma 16.05.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

tere,
aasta tagasi kukkusin sporti tehes tugevalt ühele küljele, mille tulemusena tekkis vesi reie lihase vahekihtidesse. Sai teist süstlaga eemaldatud ja ka pisut lôigatud, kuid veel aasta hiljem on viga saanud koht kôrgem ja valulik. Vett tôsi küll ei ole enam tekkinud. Kas see on loomulik ja kas saab /peab ka midagi ette vôttma....? Ei ole ju ka esteetiliselt nauditav kui reiel on ovaalne 6/12 cm kôrgendik...

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Tuleks uuesti arstile näitata.Õigem sellele,kes opereeris.Kui ei ole võimalik või ei taha,siis võiks meie kliinikus näitata dr.E.Annusele.

Dr.kaidu meitern