Parem käsi ei lähe sirgeks 23.10.18 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

.Alguses arvasin,et magasin käe ära. Nüüdseks on olukord kestnud juba nädala-kätt sirgeks ei saa,valus on ,nagu oleks käe sees olevad “juhtmed” liiga lühikesed.Kui kätt kõveralt/koos hoian on hästi,ringutada ei saa,sirge käega haarata ei saa.Vitamiinipuudus?Palun nõu.

Arst vastas:

Priit Ailt

Füsioteraapia

Tere,

Arusaamatuks jääb, millisest liigesest jutt on, kas küünarliiges ei lähe enam sirgeks ja kus piirkonnas valu täpsemalt on, kui proovite kätt sirgeks panna? Soovitan liigest siiski läbi kerge valu venitada ja proovida see taaskord liikuma saada. Pinges olevaid lihaseid võite enne venitamist soojaks määrida.

Tervitades,
Priit Ailt