venitamine 26.12.17 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere,
Mul on alaseljas kerged valud aeg-ajalt ja tekivad pinged. Ka munandites tekivad valud. Kui pinged tekivad siis tavaliselt venitan ja siis pinged kaovad ära mingiks ajaks. Aga ma sooviks teada kui tihti võib alaselga ja/või kõhulihaseid venitada kas 3-5 korda päevas on normaalne või on see liiga palju ja takistab minu paranemist. Kas võib tekkida ülevenitamine vms?

Arst vastas:

Priit Ailt

Füsioteraapia

Tere,

Selja- ja kõhulihaseid võib venitada vastavalt vajadusele ja sellega ei ole võimalik endale liiga teha.

Tervitades,
Priit Ailt