jalad 12.10.15 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere! 2 aastat jalgades imelikud valud: särinad , nagu keegi rebiks jne , väsivad.Läksin nime poolest füsioterapeudi juurde, kes kohe mind ka" ragistama" hakkas. Igati arvestatud tegija. Vasak puus on ka veidi teatud asendis valus aga liigeste liigutamisel mingit probleemi polnud, Öösel jubedad krambid ja sellest ajast ka ishiase valu, jalad ei taha sõna kuulata. Kirjutasin talle probleemist. Ütles, et ma olen külmetanud ilmselt ja temast see probleem olla ei saa. Sellest 3 kuud. Nüüd valutavadl ka põlved, lihased on kanged ja nagu makaronid oleks all, trepist ei jõua üldse üles minna. Olen elu aeg liikunud. Nüüd ei jõua käiagi. Mis minuga juhtus? Arstideni on aega.

Arst vastas:

Priit Ailt

Füsioteraapia

Tere,

Ilma konkreetse hinnanguta, diagnoosita ja raviplaanita on mul väga raske midagi olukorrast arvata. Usun, et see igati arvestatud tegijal füsioterapeut siiski teostas hindamis ja kasvõi enda peas mõtles välja kaebuste põhjused ja ravi. Mina hetkel sinna vahele ei tuleks ja jätkaks ravi seal, kus see pooleli jäi.

Priit