probleem põlvedega 08.03.01 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Juba aastaid vaevlen põlvevalu käes. valu on kuidas kunagi, kord terav, kord näriv, kord tuim. Eriti on see tunda kui olen palju jalgsi liikunud ja õhtul magama lähen. Muidu nad ei valutagi, just siis kui olen jalgu kurnanud.

Olenb käinud mitmete arstide juures ja mulle on tehtud isegi op. Kui ma õieti mäletan, siis tehti paremasse põlve mingid augud. Nüüd valutavad aga mõlemad põlved. Aasta tagasi süstitit midagi vasakusse põlve.

Ma ei ole ülekaaluline nii et see ei saa jalgu kurnata ja ei tegele spordiga. Mis võiks panna põlvi valutama?

Olen 22 aastane ja seega ei saa ka koorem eluaastaid mind kurnata.

Ehk oskate anda nõu? Ette tänades!

Arst vastas:

dr Aalo Eller

Ortopeed

TÜK Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik, Päevakirurgia Erakliinik Medex

Ei oska ilma nagemata aidata,vastuvot. tel.318199,366088.