Valu kannas 13.10.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!

Mängin tihti korvpalli ja olen sageli oma kanda põrutanud. Vahel läheb juba valu üle, kuid nädalavahetusel võistlustel olles põrutasin ikka nii kõvasti ära, et hommikul jalga õieti maha panna ei saagi. Määrin Fastum Geliga. Mida ma veel oma kanna puhul teha võiksin, sest teen ikka tihti trenni ja kannavalu on mul sagedasti. Praegu ei saa aga jalga maha panna.

Vastust ootama jäädes
Kirglik sportlane

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Kõige pealt peaksite korvpalli mängimsel kasutama spets kannakaitseid põrutuse vastu.Võib teha ka parafiini soojendusmähiseid.

Tervenemist soovides,dr.Kaidu Meitern