Liigeste operatsioon 22.09.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Kui kiiresti pärast puusaliigeste vahetuse operatsiooni saab inimene ilma karkudeta käia ja kui kaua võtab aega täielik taastumine? Saan aru, et see kõik on individuaalne, kui ehk oskate öelda keskmist aega.

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Oleneb proteesi tüübist,karguvaba käimine toimub 6-8nädala vahel,täielik taastumine 3kuupärast.

Dr.Kaidu Meitern