Jalad, põlved 29.11.22 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Põlved kulunud, jalad paistes säärtest eriti tursuvad kõvaks, jalgadel olnud roos (sääred tumedamat värvi), mingil määral vere tagasivool häiritud, teinekord tunne, et varbad ei saa verd, pigistades kokku, valged ja tunne imelik, kogu aeg peaks nagu liigutama, tuim valu.
Olen oodanud operatsiooni juba aastast 2013, vahepeal loobunud, kuna jalgadel on tekkinud haavandid, mis paranenud tavaliselt 1. aasta jooksul, Käesolevalt kasutan käimiseks keppi, ootan haavandi paranemist, igapäevaliselt võtan tramadooli ja diclakki, kahjuks enam eriti ei aita. Mida annaks veel teha, et elukvaliteeti saaks natukegi paremaks.

Arst vastas:

Maris Perendi

dr Maris Perendi

Füsioteraapia

Confido tervisekeskus

Tere

Kindlasti peaksite oma kaasuvate haiguste ja probleemidega järjepidevalt tegelema. Täpselt ei tea Teie haiguslugu, kuid võiksite küsida perearstilt suunamise taastusravisse ja taastusraviprotseduuridele. Jalgadele võiks ehk abiks olla ka lümfiteraapia.

Heade soovidega

Maris Perendi
Füsioterapeut